Trymer do papieru model TM20

Trymer do papieru

Trymer do papieru TM-20 posiada 5 funkcji w 1 urządzeniu:

3 rodzaje cięcia, bigowanie, zaokrąglanie

Więcej szczegółów

Dodaj
Odejmij

2 Dostępne

153,66 zł

Trymer do papieru

Trymer do cięcia papieru TM-20 to uniwersalne urządzenie posiadające 5 funkcji. Cięcie proste, cięcie falą, perforowanie, zginanie papieru oraz zaokrąglanie narożników.

Trymer do papieru umożliwia sprawne i precyzyjne przycinanie arkuszy papieru o niemal każdym wymiarze. Trymerem bez problemu przytniemy pisma, pojedyncze dokumenty i kompletne dokumentacje oraz drobne formy, takie jak np. wizytówki. Oferowany przez nas trymer do papieru to gwarancja szybkiej i precyzyjnej pracy. Sprzęt zapewnia eleganckie i różnorodne cięcia oraz dba o maksymalną estetykę wykonywanej pracy.

Dlaczego trymer do papieru TM-20?

Urządzenie wyposażone jest w aż 5 funkcji pracy. Są to: cięcie proste, cięcie falowane, cięcie perforowane, zaginanie papieru i zaokrąglanie narożników. Trymer do papieru TM-20 to tanie i jednocześnie wszechstronne narzędzie o kompaktowych gabarytach.

Idealnie wpasuje się nawet do małego biura, a dzięki funkcjonalności i trwałości konstrukcji bez przeszkód może być używany w dużych zakładach i firmach nastawionych na dużą eksploatację trymera.

Kolejną zaletą oferowanego trymera do papieru jest jego niewielka cena. Dzięki temu znajduje się on w zasięgu każdego biura oraz użytkowników prywatnych.

Trymer do papieru TM-20 – dane techniczne


•    Cięcie fala: 3 kartki
•    Cięcie perforacja: 3 kartki
•    Cięcie prosto: 5 kartek
•    Zagięcie (bigowanie): 3 kartki
•    Zaokrąglacz narożników: 1 kartka
•    Format: A4
•    Waga: 1 kg
•    Wymiary: 460 X 200 X 90 mm

W ofercie posiadamy kompletny zestaw noży do trymera do papieru TM-20 oraz innych urządzeń tworzących nasz asortyment.
Zalety trymera do papieru TM-20

Do największych zalet prezentowanego trymera możemy zaliczyć niezwykle cichą pracę oraz bardzo prostą obsługę. Praca przebiega sprawnie dzięki możliwości cięcia kilku kartek jednocześnie (ich ilość różni się w zależności od typu cięcia). Wyposażony jest w mocne i trwałe noże oraz stabilną konstrukcję, która zapewnia bezpieczeństwo użytkownika.

Na każdy z naszych produktów wystawiamy FV lub paragon. Oferowana trymer do papieru objęty jest 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Napisz swoją opinię

Trymer do papieru model TM20

Trymer do papieru model TM20

Trymer do papieru

Trymer do papieru TM-20 posiada 5 funkcji w 1 urządzeniu:

3 rodzaje cięcia, bigowanie, zaokrąglanie

Napisz swoją opinię

top