Gilotyna do cięcia papieru A3 z dociskiem

Gilotyna do cięcia papieru z dociskiem

  • format A3
  • docisk
  • ilość przecinanych kartkek: 400

Więcej szczegółów

Dodaj
Odejmij

10 Dostępne

1 016,26 zł

GILOTYNA DO CIĘCIA Z DOCISKIEM format A3

Gilotyna do cięcia papieru to podstawowe wyposażenie każdego biura oraz firmy, która wykonuje wiele operacji na dokumentach. Ogromna precyzja oraz szybkie tempo cięcia powodują, że gilotyna do cięcia papieru nie ma równych sobie urządzeń biurowych. Świetnie nadaje się do cięcia wielu arkuszy papieru jednocześnie, ucinania perforacji lub przecinania papieru.

Cechy gilotyny do cięcia papieru A3 z dociskiem

Oferowana przez nas gilotyna wyposażona jest w wygodny docisk, który znacząco ułatwia pracę i uniemożliwia przypadkowe przesunięcie się umieszczonych w urządzeniu arkuszy papieru. Dzięki stabilnej podstawie z metalu gilotyna do cięcia papieru stoi pewnie i stabilnie, dzięki czemu praca może być wykonywana bez obaw.

Szuflada na obcinki umożliwia zachowanie czystości w miejscu pracy, natomiast regulowany ogranicznik wpływa na funkcjonalność i precyzję cięcia (tolerancja cięcia +/- 1 mm). Gilotyna posiada wymienny nóż, dzięki czemu po jego wyeksploatowaniu bez problemu naostrzymy lub wymienimy go na nowy. Koszt nowego noża to 150 zł brutto.

Skala przedstawiona jest w calach i centymetrach. Maksymalne odstawienie ogranicznika względem noża wynosi 55 mm, wobec czego gilotyna nie nadaje się do cięcia wizytówek. Umożliwia natomiast przeprowadzanie cięć pod kątem.

Wymiary gilotyny do cięcia papieru A3

Proponowana przez nas gilotyna ma wymiary:
•    długość noża: 430 mm
•    grubość cięcia: 40 mm
•    waga: 37 kg
•    wymiary kartonu: 710x 530 x 370mm

  • wymiary gilotyny:dł. 680mm x szer. 590mm

Szukasz dobrej gilotyny do cięcia papieru?

Koniecznie sprawdź ten produkt. Nasza gilotyna może ciąć maksymalnie 400 kartek jednocześnie. Dzięki prostej i trwałej konstrukcji zapewnia długą eksploatację oraz bezawaryjną pracę. Oferowane przez nas gilotyny znajdują zastosowanie w zakładach poligraficznych, punktach opraw dokumentów, biurach oraz wszędzie tam, gdzie liczy się tempo pracy i możliwie najwyższa jej precyzja.
Na każdy z naszych produktów wystawiamy FV lub paragon. Oferowana gilotyna do cięcia papieru objęta jest 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Tolerancja ciecia +/- 1mm.

Gilotyna nie nadaje się do cięcia wizytówek ( maksymalne odstawienie ogranicznika względem noża to 55mm)


Możliwość dokupienia noża w cenie 150 zł brutto

Urządzenie posiada 12 miesięczną gwarancję.

Do każdego urządzenia wystawiamy paragon lub fakturę vat.

Napisz swoją opinię

Gilotyna do cięcia papieru A3 z dociskiem

Gilotyna do cięcia papieru A3 z dociskiem

Gilotyna do cięcia papieru z dociskiem

  • format A3
  • docisk
  • ilość przecinanych kartkek: 400

Napisz swoją opinię

top